Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogy fejezzem ki,...

Angolul hogy fejezzem ki, hogy ". és az alapján, amit a profilodon olvastam, szimpatikusnak talállak"?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!

2017. júl. 4. 04:05
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

.... and I find you sympathetic based on your profile.



mondat eleje bla-bla-bla...és szimpatikusnak talállak a profilod alapján.

2017. júl. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Symphatetic nem szimpatikust jelent, nem ilyen formában. Az inkább likeable/likable.


Egyébként jó az #1.

2017. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
and bsed on what I was reading on your profile page, I find you likeable/pleasant.
2017. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Csak azért kérdeztem, mert nekem régen azt mondták, hogy a"based on"-t ilyen esetekben nem használják, mivel az sokkalta inkább valaminek a szilárd bizonyítékát fejezi ki pl. tudományos dolgokban

2017. júl. 4. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
De hat neked is van szilard bizonyitek, hogy miert szimpatikus neked. Tanulmanyoztad a profiljat es ez altal jutottal el a velemenyedhez vagyis ez tanulmanyozas alapjan jon be neked😄
2017. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!