Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tudnék itthon, nyári...

Hogyan tudnék itthon, nyári szünet alatt "formában maradni" németből?

Figyelt kérdés

Egy éve tanulom a német nyelvet és nagyon bejött, szerintem érdekes és jó nyelv. Viszont most, hogy javában nyári szünet van, szinte érzem, ahogy felejtek és felejtek. Mennek ki a szavak a fejemből, pedig így az elején nagyon ráhajtottam a nyelvre, elkötelezett vagyok ezzel kapcsolatban. Úgy érzem, hogy mivel nem régóta, csak 1 éve tanulom még akármi lehet, nem akarok lemaradni az elején.


Valaki tud esetleg tippet adni, hogy itthon hogyan tudnám kicsit felfrissíteni, gyakorolni a németet? Elég kezdő vagyok értelemszerűen, a múlt időig jutottunk el a suliban.



2017. júl. 20. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A neten vagy, drága. Találhatsz számtalan nyelvtani tesztet, a youtube-on a tudásszintednek megfelelő nagyszerű hanganyagokat. A lényeg, hogy napi rendszerességgel foglalkozz vele legalább egy órát és viríthatsz szeptemberben a suliban.
2017. júl. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Német Gyakorikérdések:

[link]

2017. júl. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tévében van egy nemzetiségi műsor, az Unser Bildschirm, abban legtöbbet németül beszélnek.


Vedd elő a könyveidet is, olvass, tanulj, és persze ott van a Youtube is, ott is lehet keresni német videókat.


Továbbá:

[link]

[link]

[link]


Viel Spaß!

2017. júl. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Duolingo?
2017. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen:)
2017. júl. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!