Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az Amerikai Egyesült Államokba...

Az Amerikai Egyesült Államokban vannak olyanok akik nem beszélnek angolul?

Figyelt kérdés
Itt nem az indiánokra gondolok.

2017. júl. 25. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A spanyolajkúak nem mind beszélik az angolt. A rendőrségnél külön nyelvtanfolyam van az ilyen helyeken szolgálatot teljesítőknek. Meg a kínai negyedekben sem mindenki beszéli, hisz az anyanyelvén is boldogul.
2017. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolajkúak és ázsiaiak közt vannak akik elég rosszul tudnak, ha olyan környéken laknak, ahol ők vannak többségben.
2017. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köztünk magyarok közt is rengetegen vagyunk, akik nem beszéljük az angolt és nincs is rá szükségünk, mert magyarok közt dolgozunk, magyarokkal töltjük a szabadidőnk... boltban/étteremben ki tudom szolgáltatni magam, többre nincs szükségem, ha meg nagyon muszáj, kézzel lábbal.
2017. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Igen. Nagyon sokan nem beszelnek angolul. Peldaul San Franciscoban a buszon 3 nyelven mondjak be, melyik megallo kovetkezik, spanyolul, kinaiul (mandarin vagy kantoni, nem tudom) es angolul.


Sok kulfoldivel talalkoztam itt, peldaul az azsiaiak nagy tobbsege alig beszel angolul. Csak spanyolul nagyon sokat beszelnek de mar elottem is irtak. Az europiaiak eleg jol beszelnek angolul sztem, talalkoztam mar franciaval, olasz, holland, sok lengyel, magyar. Sot torokokkel is. Minel regebb ota van kint vki annal valasztekosabb es pontosan beszel.

2017. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!