Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná nekem fodítani...

R.R.M19 kérdése:

Valaki le tudná nekem fodítani ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez kérés, de nagyon szeretném lefordítani. Már próbálkoztam vele google fordítón, de esélytelen. Pár szót értek belöle, de nem mindet. Nem titok a Yandere Simulator nevü játékból van.



I can't feel anything.

For as long as I can remember, I’ve never been able to feel emotions. I pretend to be normal when I’m around other people, but on the inside, I feel nothing. It’s not as bad as it may sound. I know that I’m broken, but I don’t care. This is normal for me. But everything changed when I met him…

…my Senpai. For the first time, I felt something.

A strong desire. A longing. A yearning. A craving.

Now I finally understand what it means to be human. To be alive. I’m addicted to the way he makes me feel. I don’t care about anything else.

He is everything to me. And now, someone is trying to take him from me. She wants him, but not in the same way that I want him. She could never appreciate him in the way I do.

She doesn’t deserve him. He belongs to me alone. She has though me a new emotion…Rage. I want to stop her.

I want to hurt her. I want to kill her. There is nothing I won’t do for Senpai. I won’t let anyone come between us.

I don’t care what I have to do. I don’t care who I have to hurt. I don’t care whose blood I have to spill. I won’t let anyone take him from me.

Nothing else matters. No one else matters.

Senpai will be mine.

He doesn't have a choice.



#angol szöveg fordítása
2017. aug. 5. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Nem érzek semmit.

Amennyire emlékszem, soha nem éreztem érzelmeket.

Úgy teszek, mintha normális lennék, amikor más emberek körül vagyok, de belül nem érzek semmit. Nem olyan rossz, mint amilyennek hangzik. Tudom, hogy sérült vagyok, de nem érdekel. Ez normális számomra. De minden megváltozott, amikor találkoztam vele ...

Én Senpai-om. Most először éreztem valamit.

Erős vágy. Vágyakozás. Vágyakozás. A vágy.

Most végre megértem, hogy mit jelent embernek lenni. Élőnek lenni. Rabja vagyok ennek az érzésnek. Nem érdekel semmi más.

Nekem ő a mindenem. És most, valaki megpróbálja elvenni tőlem. Őt akarja, de nem ugyanúgy, mint én. Soha nem értékelte őt oly módon, ahogy én.

Nem érdemli meg. Ő csakis hozzám tartozik.

A nő új érzelmeket keltett bennem... Rage. Meg akarom állítani.

Bántani akarom. Meg akarom ölni. Nincs semmi, amit ne tennék meg Senpaiért. Nem hagyom, hogy bárki közénk álljon.

Nem érdekel, hogy mit kell tennem. Nem érdekel, kit kell bántanom. Nem érdekel, kinek a vérét kell ontanom. Nem hagyom, hogy bárki elvegye tőlem.

Semmi más nem számít. Senki más nem számít.

Senpai az enyém lesz.

Nincs választása.

2017. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
*más emberek KÖZÖTT vagyok
2017. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem érzek semmit. Mióta csak az eszemet tudom, nem voltam képes érzelmekre. Normálisnak tetettem magam, amikor emberekkel vagyok körülvéve, de legbelül nem érzek semmit. Nem olyan rossz ez, mint amilyennek hangzik. Tudom, hogy selejtes vagyok, de nem érdekel, nekem ez a természetes. De minden megváltozott, amikor vele találkoztam.. az én Senpaiommal. Első alkalommal éreztem valamit. Erős vágyat, sóvárgást, ellenállhatatlan vágyat. Most már tudom mit jelent embernek lenni. Életben lenni. Rabja lettem annak, ahogy érzéseket kelt bennem. Ezen kívül semmi más nem érdekel. Ő a mindenem. És most, valaki megpróbálja elvenni tőlem. Akarja, de nem úgy, ahogy én. Sosem tudná úgy megbecsülni, ahogy én. Nem érdemli meg. Ő hozzám tartozik. A nő új érzéseket tanított..dühöt. Megakarom állítani. Bántani akarom. Megakarom ölni. Nincs semmi, amit ne tennék meg Senpaiért. Nem engedem, hogy bárki közénk álljon. Nem számít mit kell tennem. Nem számít kit kell bántanom és kinek a vérét kell ontanom. Nem engedem, hogy bárki elvegye tőlem. Minden más lényegtelen, senki más nem számít. Senpai az enyém lesz, nincs más választása.
2017. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 9. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!