Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megmondaná valaki, hogy miről...

Megmondaná valaki, hogy miről szól ez a szöveg? (Angol)

Figyelt kérdés

Nem kell komplett dalszövegfordítás, csak néhány dolgot értek belőle és szeretnék kicsit teljesebb képet kapni. Előre is köszönöm.

[link]



2017. szept. 29. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm egy próba az első részre (nem vagyok túl rutinos és sok szónak több jelentése is lehet):


If home is where the heart is, why do I feel so fucking heartless?

The crumbling skyline cuts a vicious horizon, sinking its teeth into the cold September sky.

Decaying towers of steel reach with crooked spires for the heavens, like bones of the hollow chest of this town, torn wide for the scavengers.


Ha otthon az,ahol a szív van,akkor miért érzem magam ennyire k.. szívtelennek?

A porladó sziluett gonosz képet vág, belemereszti fogát a hideg szemptermberi égboltba.

Rothadó tornyai acélnak görbe csúcsokkal nyúlik a mennybe, mint csontjai a város üres mellkasának szélesre szakítva a dögevőknek.

2017. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hálás vagyok. Kicsit nehéz volt a nyelvezete és rengeteg szót nem értettem
2017. szept. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!