Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy tudnák spanyolul elkezden...

Hogy tudnák spanyolul elkezdeni tanulni?

Figyelt kérdés
13/l vagyok és tanulok az iskolába angolt mint kötelező nyelvet viszont nekem elég nehéz és a spanyol sokkal jobban érdekel. Angolt csak az iskola miatt tanulom meg és elakarom kezdeni a spanyolt nagyon tetszik ez a nyelv 18 szót tudok (jó tudom ez még semmi) de nem csak szavakat kell tanulnom hogy tudjak spanyolul és hogy kezdhetném el?

2018. márc. 15. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
*Tudnék
2018. márc. 15. 17:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Filmek naponta 1

Mindennap 25 új szó.

Veszel egy spanyol tankönyvet a kezdő szintet.

2018. márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem akarok kötekedni, de ha neked az angol is nehéz, akkor a spanyol nyelvtant se fogod tudni.

Ugyanis a spanyol nyelvtan nehezebb mint az angol.

Tapasztalatból tudom, én mindkettőt tanulom.


A másik: tanár/tankönyv nélkül nem fogsz tudni megtanulni spanyolul. Ok, szavakat tanulhatsz, viszont kéne hozzá egy tanár, aki megtanítja a nyelvtant, és elmagyarázza.

Azt ajánlom, hogy ha 1-2 év múlva mész gimnáziumba, akkor a spanyolt válaszd 2. nyelvként.

2018. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!