Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nagyon ciki de valaki letudná...

Nagyon ciki de valaki letudná fordítani angolra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon gáz hogy nem tudok angolul.. Na az a helyzet hogy rendeltem Wishről egy terméket és rosszat hoztak ki.. Akarok írni az ügyfélszolgálatnak de gondolom csak angolul lehet.. Ezt a szöveget kellene fordítani angolra: Üdvözlöm! Rendeltem egy terméket 1 hónapja, meg is érkezett csak rosszat küldtek. Én feketét szerettem volta és fehéret kaptam. Ilyenkor mi a teendő?
2018. márc. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nyelvű az oldal, miért gondolod, hogy angolul kell írni? De tessék!


Hello,


I ordered a product a month ago. It has arrived but it's the wrong one. I ordered a black one but I got a white one. Can you please tell me what I can do?

2018. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad?

[link]

2018. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl, és soha ne dőlj be a kínaiak meséinek:


Hí! This item is not what i paid for. This white, I ordered black. Please refund this, and after that I will take my order again.


Meg fogja érteni. Nos, az a biztos, ha visszakapod előbb a pénzed, és miután megjött, megrendeled újra, nyomatékosan melléírva, hogy milyen színű kell. Ne higyj a mesékben, hazudósok.

2018. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy neked kell fizetni es visszaszallitast? Ez mar elveszett ugy, elegedj meg a feherrel.
2018. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!