Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol lehetne hobbiból/önkéntesk...

Hol lehetne hobbiból/önkéntesként angol szöveget fordítani?

Figyelt kérdés

Van felsőfokú angol nyelvvizsgám, de azért az angol tudásom messze nem anyanyelvi szintű (C1, C2 elég távol van még).


Arra gondoltam, hogy hobbiként és az angoltudásom fejlesztése céljából fordítanék angol szöveget magyarra (egyelőre csak angol->magyar), szigorúan ingyen.


Tudtok ilyen lehetőségről?


Gondoltam akár olyasmire, hogy érdekes angol Wikipedia cikkeket (amikben nincs még magyar verziója) lefordítanék magyarra, hogy magyarul is elérhetőek legyenek. Ott úgyis van egy bizonyos szintű review, szóval ha nagy hülyeség, úgysem engedik kitenni.


2018. márc. 28. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak pl. anime-manga fordító csapatok akik ingyen csinálják a feliratokat/fordításokat többnyire valamilyen angol fordításból kiindulva, ha ez neked megfelel.
2018. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chtt ***** válasza:
100%
Én a Wikire szavazok, ha van kedved gyakorolni. Iszonyú bosszantó, hogy lengyelül (amit nem beszélek, csak lengyeles ismerősöm miatt mindig feltűnik, hogy lám csak, lengyel oldal bezzeg van!:) oroszul majd' minden megvan, de magyarul... és igaz, hogy kicsinykét pötyögök angolul meg oroszul is, de magyarul pl. összehasonlíthatatlanul jobban tudok. :D
2018. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Például játékok fordítása.

Van néhány magyar társaság, akik fordítanak játékokat angolról magyarra, de mivel csak hobbi szinten csinálják, ezért nem vagy csak alig haladnak. Volt egy népszerű játék (talán a Sims egyik része) több évig csinálták.

Ehhez a munkához kellene néhány technikust és még néhány fordítót keresni.

Legalábbis én ezt szeretném csinálni.

2018. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!