Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Latinul hogy mondom helyesen,...

Latinul hogy mondom helyesen, hogy "Keresem (nőnemű) őt? "

Figyelt kérdés
Ha van több verzió, azt is megköszönöm!

2018. ápr. 29. 12:05
 1/5 A kérdező kommentje:
A latin az egy tipikus bölcsészeti témakör...
2018. ápr. 29. 12:50
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A mezőnynek semmi köze ahhoz, hány válasz érkezik. Az nem az én hibám, hogy időközben mások új kérdéseket tettek fel.

Elárulhatnád, mire kell a fordítás.

Ugyanis általában olyan prolik szoktak ide rövid latin tanácsokért fordulni, akik magukra akarják tetoválni azt, amit kérdeznek. Ez annyira nyomorúságos, hogy én szégyellem magam helyettük.

2018. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legyen annyi elég, hogy nem tetováláshoz kell. De amennyiben valakinek ahhoz kellene volna, abban az esetben sem tetoválóktól kérdezi meg az épeszű ember, hogy van latinul egy mondat. Az ige ragozása miatt meg nem lehet kiszótárazni, illetve több verziója lehet, árnyaltabb jelentésbeli különbségekkel... Ennek nyilván nem a tetkós oldalakon/témákban fog az ember utánajárni. Túlbonyolítottuk a dolgot szerintem. Egyszerűbb lett volna, ha nem válaszolsz, és hagyod, hogy valaki - aki tud segíteni - válaszoljon.
2018. ápr. 29. 17:12
 4/5 A kérdező kommentje:
"kellene volna" - kellene - mielőtt belekötsz...
2018. ápr. 29. 17:16
 5/5 banánherefőzelék válasza:
Casting. Mert a latinok a c-t k-nak ejtik.
2018. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!