Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Mit jelent, ha ezt mondjuk valakire?

Azt jelenti, hogy szép?

She has the look.

jún. 13. 17:35  Privát üzenet  

A válaszok
Szövegkörnyezet függő, passzol valamihez a kinézete. Pl hogy megvan az adottsága modellkedéshez, tetováló szalon vezetéshez stb

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 13. 17:39 Privát üzenet

Es meg:

Szep, csinos, meg van a diszpozicioja.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 13. 22:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, h mondjuk rágondolok valakire és őt aznap teljesen random helyen és időben látom, találkozok vele miután rágondoltam? :O
Mit jelent az, ha valakire azt mondjuk, hogy póklábú?
Ha valakire azt mondjuk, hogy félénk, akkor ítélkezünk felette?
Mikor mondjuk valakire, hogy ripacs?
Mit jelent ha valakire azt mondjuk hogy PRO, meg ha én mondom hogy "improvizálok"?
Ha valakire ráírok facebook-on, aki nem az ismerősöm, akkor csak a Messengeren nem látja, hogy írtam neki, vagy máshol se? Tehát a sima facebook oldalon sem, vagy mondjuk a számítógépes verzión sem?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!