Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az "xy" dolgokon miert van...

Az "xy" dolgokon miert van minden nyelven feltuntetve a forditas kiveve magyarul nem?

Figyelt kérdés

A multkor meg egy nemet schell benzinkuton se volt kiirva magyarul. Pisztolynal a tudnivalo. Eskuszomle is fotoztam,hogy szlovak, szloven ez ugye nagyo fontos, hiszen sokat kulonbozik a ket nyelv, angol, francia, olaszez ugye alap, de minden europai nyelv ott volt, meg macedon is, hat ennyit jelentunk mi magyarok?

Nem vagyok hungarista pista de sz.rul esik kicsit. Szerintem sok kozunk volt itt dolgokhoz, az evszazadok folyaman..

Es egyebkent nem csak benzinkut, elelmiszerek, elektromos dolgok, sok sok minden..


2018. jún. 22. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert azt az arut nem aruljak, nem viszik be M.O-ra.
2018. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Miért, Szlovákiába igen?
2018. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bárki is az alapján irná ezeket, hogy történelmileg kinek mihez és mennyi köze volt az elmúlt évszázadokban.

Laikus fejjel én azt gondolnám hogy amilyen nyelvű emberek legnagyobb részben fordulnak elő arrafelé (mondjuk a körzetben élő külföldiek vagy a leggyakoribb turisták alapján), azokat tüntetik fel.

2018. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!