Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolosos segítségét kérem....

Angolosos segítségét kérem. Hogyan lenhetne ez a levél nyelvtanilag helyes?

Figyelt kérdés

Kedves XY szinésznő,léttam a filmjeit,és nagy tisztelője vagyok.

Szívem szerint átölelnélek,mert szeretlek mint embert,és mint színészt.

Nagyon szépen kérlek,hogy küldj magadról egy fényképet,és a kép hátoldalára saját kezeddel írd rá,hogy szeretettel XXXX-nek.

Az akkori időt is kérlek írd rá,a pontos időt ami akkor nálad a pontos idő,mert így tudni fogom,hogy akkor pár másodpercig rám gondoltál,és ez nekem sokat jelent.


Tisztelettel XY



2018. szept. 30. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
javítás: színésznő
2018. szept. 30. 21:03
 2/4 anonim válasza:
32%

Dear actress XY,


I have seen all of your movies and I respect you entirely. I would hug you because I love you both as an actress and a human being.


Please send me a picture of you and write “Love XXXX” on the back side. Please also write the actual time so I will know that you thought about me for those few seconds which means a lot to me.


Yours sincerely,

XY


Remélem tudtam segíteni, további szép napot :)

2018. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy nagy hulyeseg, de Itt van:



Dear Ms..., I have seen your movies and I am a huge fan of yours.


I would love to give you a heartfelt hug because I love you as a person and as an actress.


I am asking you, please send me a photograph of yourself and on the back of it please inscribe with your own hands, “with love to XY”. Also, please include the exact time at the time of your writing, so this way, I will know you were thinking of me for a few seconds and it means a lot to me.

2018. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Mindkettőtöknek adtam egy zöld kezet.
2018. okt. 1. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!