Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nemsokàra felvételizem és...

Yudokuna kurosa kérdése:

Nemsokàra felvételizem és nagyon érdekelne a Korányi Frigyes Görögkatolikus Gimnàzium! Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Tudna esetleg valaki véleményt mondani róla? Hogy megéri-e, milyenek a tapasztalatai. Tudom, hogy ezt sajàt bőrén kell az embernek tapasztalnia,azonban jobb ha tudom, hogy mire szàmíthatok:) nagyon hàlàs lennék, mert tényleg nagyon érdekel az iskola, de kissé félek belevàgni. Előre is köszönöm azoknak, akik válaszoltak:)

2018. okt. 12. 15:47
 1/2 Jessica46 válasza:
Szia.Én jelenleg oda járok a hatosztáéyosba 8.-os vagyok és ez idő alatt szerzett tapasztalataim alapján csak jót tudok mondani róla .A tanári kar és az oktatás jó, a diákok között sincs balhé meg persze nem egy sznob iskola.Ebbe az iskolába nagyon erős a nyelvoktatás.főleg német terén a kéttanyelvűbe: Azon a szakon ha rendesen tanul az ember akkor érettségire már meg tudja szerezni a felsőfokút németből,de persze angol-infón is felkészítenek a közép vagy felsőfokú elérésére angolból. Nem tudom, hogy tudod-e milyen szakok vannak itt még ezen kívül, mert ha nem, akkor tudom ajánlani a Korányi oldalát, ahol részletesebben le van írva.Egyébként 2018. November 20-án lesz egy nyílt nap,ha tudsz gyere el, hogy egy kicsit közelebbről is megnézd milyen az itteni élet.Ui:Ha lenne még kérdésed az iskolával kapcsolatban,szívesen válaszolok rá.
2018. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyre rosszabb a színvonala!!! Csak ha angollal, vagy némettel szeretnél foglalkozni később, akkor ajánlom. Máskülönben semmire nem mész vele. (ott érettségiztem)
2018. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!