Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Valaki le tudná-e nekem ezt fordítani németre? " Na mi lett, már nem is tudsz jelentkezni? "

2018. nov. 27. 16:24  Privát üzenet  

A válasz
Mokesz66 nevű felhasználó válasza:

Na was ist, du kannst dich nicht mal melden?

# 1/2Időpont 2018. nov. 29. 09:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :)

# 2/2Időpont 2018. nov. 29. 10:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Le tudná valaki fordítani? Olasz ismerősöm írta ki ezt, de nem értem!
Valaki letudná fordítani ezt a pár szót? (Koreai)
Valaki le tudná fordítani nekem ezt a szöveget angolra?
Hol lehet Pécsett fordító tanfolyamra jelentkezni ha szeretnék több területen is fordítani (orvosi, jogi, idegenforgalmi, stb. )?
Animékhez szeretnék magyar feliratot fordítani, van olyan oldal, ahol lehet jelentkezni fordítónak?
Oroszul jol beszelok, miről lehet itt szó? Letudnatok fordítani? Fordítóval nem értettem meg a lényeget

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!