Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha 18 év után elköltözöm...

Ha 18 év után elköltözöm Magyarországból Angliába, akkor fejlődni fog az angol kiejtésem?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy kisgyerek nagyon könnyen átveszi a kiejtést, csak nem tudom, hogy nekem 18 évesen már át fog-e állni az agyam a jobb angol kiejtésre.

2018. dec. 4. 16:46
 1/6 anonim válasza:
78%
Át fog, muszáj lesz neki. Nekem fél év alatt ráállt.
2018. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Fejlődni, de nem mindegy, hogy hová mész!

Vannak olyan tájszólások, hogy még egy erős angolos is csak pislog tőle.

2018. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Meg azért oda is kell figyelni rá, véletlenül nem fog átállni.
2018. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkabb rajtad mulik, mi nem ismerjuk a habitusodat. De a lehetosegek termeszetesen adottak hozza.
2018. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vigyázok rá hogy ne legyen Ír kiejtésem, akcentusom. 15 éve élek itt... 18 évesen költöztem Kanadába és ott tanultam meg angolul a nulláról.. Neked mindig magyar akcentusod lesz, angol (UK) szóhasználattal.. Nekem is az van csak vigyázokbrá tisztán Ír akcentus nélkül beszéljek mert borzalmasnak tartom..
2018. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz az igazi, akcentusmeg marad, de “szenved” lehet.
2018. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!