Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Mit jelentenek az alábbi, fonetikusan leírt cigány mondatok? "Ágyész szá kháté avilasz. Te phenász szoszto lasho shavo szi. " "Taj ivojá áméngérkenélá. Taj a Zoli lasho shavo szi. "

2018. dec. 22. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok
Drazicc nevű felhasználó válasza:

A lasho shavo valami jó csávót jelent, egyébként nem tudom, hogy bármit ami a cigányokhoz köthető el lehet-e helyezni "kultúra" kategóriába...

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 22. 19:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Megkérem a kövi válaszolókat, hogy mindenféle rasszizmus nélkül alkossanak véleményt! Köszönöm!

Első válaszoló! Ez a kérdés jó kategóriában van elhelyezve...

# 2/3Időpont 2018. dec. 22. 19:50 Privát üzenet
Zoli jó csávó

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. dec. 22. 20:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki lenne olyan szíves és leírná nekem a "hej monika" svéd dalt fonetikusan?
Portugálul tudók, hogyan lehetne a kiejtés miatt fonetikusan magyar betűkre átírni a következő dalt?
Valaki aki tud oroszul legyen szives segíteni!?
Mit jelent ez oroszról - magyarra? Kérem csak olyanok írjanak, akik tényleg tudják. Hallomásból, fonetikusan írom.
Valaki le tudná írni fonetikusan Hürrem altató dalát? (lent)
Van egy zsidó szó: ájbí (csak fonetikusan tudom leírni) mit jelent?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!