Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Letudná ezt a szöveget fordítani valaki németre?

Már 1hónapja nem dolgozom egyik hotelükben sem. Szeretném megkérdezni hogy van-e még a cég és köztem jogviszony mert visszajelzést a felmondásról nem kaptam.

Van arra lehetőség hogy a felmondástól eltekintsünk és szerződést hosszabítsunk?

Lőrinc László

2018. dec. 26. 13:02  Privát üzenet  

A válasz

Ich habe bereits seit einem Monat in keinem Ihrer Hotels gearbeitet. Ich möchte fragen, ob ein Rechtsverhältnis zwischen dem Unternehmen und mir besteht, da ich keine Rückmeldung auf die Kündigung erhalten habe.

Gibt es eine Möglichkeit, auf die Kündigung zu verzichten und den Vertrag zu verlängern?

László Lőrinc

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 27. 19:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki le tudná fordítani nekem ezt a szöveget angolra?
NÉMETESEK! Le tudná nekem forditani valaki a következö szöveget? "Jónapot! Szeretnék a willhabenen felrakott hirdetésröl az xy-ról érdeklödni! El lett már adva vagy még nem? "
Le tudnátok fordítani angolra és japánra ezt a szöveget?
Valaki angol szöveget fordítani? (szöveg lent)
Hol lehetne hobbiból/önkéntesként angol szöveget fordítani?
Valaki le tudná nekem fordítani az alábbi szöveget japánból?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!