Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nyelvvizsgára felkészülés...

Nyelvvizsgára felkészülés céljából milyen olvasnivaló könyvet ajánlanátok? 19/L

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és mindig is hadilábon álltam a némettel, szeretnék végre túlleni ezen és letenni a középfokú nyelvvizsgát.


Arra gondoltam jó lenne gyakorlás gyanánt is, olvasni valami jó kis könyvet, ami azért valami "egyszerűbb" (pl.: nem éppen tele mindenféle nehéz szóval, szakkifejezésekkel stb...).


Nem szoktam könyvet olvasni, de talán már itt az ideje, biztos jó móka, akár ha szótárazni is kell olykor.😄



Szeretem egyébként a szomorú/trgaikus dolgokat, szeretek sírni az ilyeneken. (Hát na,kinek mi:D )


Szeretem a szerelmeses sztorikat is, főleg ha esetleg nem annyira klisés, de az se baj feltétlen.



Eddig animéket néztem évek óta, ezt sajnos német nyelven nem nagyon tehetem meg 😅😅 szóval szeretnék inkább könyvet olvasni.



Ha esetleg valaki tudna ajánlani valamit számomra azt megköszönném!!!



(Tudom....ott a google, de én kíváncsi vagyok esetleg saját tapasztalatra vagy véleményre is, remélem lesz valaki, aki tud segíteni.)


2019. jan. 15. 19:30
 1/1 anonim válasza:

Én igaz angol középfokú nyelvvizsgára készülök de megtaláltam az oxford bookworms library-t ahol könnyített olvasmányok vannak különböző nehézségi szinteken. Ezt tudom ajánlani. Itt tudsz böngészni szintednek és érdeklődésednek megfelelően. Elküldöm szívesen az oldalt is ahol találsz német nyelvű könyveket is.

18/N

2019. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!