Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a pár mondatot németre?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyszer elutazni amerikába. A repülést nem annyira szeretem, autóval és motorral jobban szeretek utazni, mert több mindent látok és több élményt szerzek az út során. Dallasban lakik az egyik barátunk, ő tudna nekem mutatni szép és különleges helyeket, a környéken. Ha lesz rá elég pénzem és időm, akkor utazással szeretném tölteni az életem egy részét. Minél többet látunk a világból, annál valósabb képet kapunk róla, mert a hírek és filmek nem tükrözik a valóságot.

2019. jan. 23. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ich möchte irgendeinmal nach Amerika reisen. Ich fliege nicht so gern, ich fahre lieber mit dem Auto und dem Motorrad, denn während der Fahrt kann man mehr sehen und mehrere Erlebnisse bekommen. Einer unserer Freunde wohnt in Dallas, er könnte mir schöne und besondere Orte in der Umgebung zeigen. Wenn ich genug Geld und Zeit dazu habe, möchte ich einen Teil meines Lebens auf Reisen verbringen. Je mehr man von der Welt seht, ein desto echteres Bild bekommt man davon, denn die Nachrichten und die Filme entsprechen nicht der Realität.
2019. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatban "Je mehr man von der Welt seht" helyett "Je mehr man von der Welt sieht".
2019. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dankeschön!
2019. jan. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!