Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ebay! Angolban tudnátok segíteni?

Ebay! Angolban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy ruhát,de a méretek tök mások,mint amire ki van írva. Hogy van az angolul,hogy "nem azt kaptam,amit megrendeltem, fizesse vissza az összeget"

Az írja adjam el és nem akar visszatérítést adni..

Segítsen valaki kérem :/



2019. jan. 28. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
I got/reveived a different product than I ordered. Please refund my money.
2019. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De amúgy, ha paypal-al visszettél akkor úgy tudom ott van valami pénzvisszakérés is, csak nem tudom hogy:)
2019. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebay-nek jelezzed eloszor. 5 napot adnakaz eladonak, utana Paypal.


Dress is not true to described size. I didn’t received what I ordered, please refund monies paid in full.


Es Igy irod, hogy ha nem , akkor negative visszajelzest adsz es jelented EBay-nek.


If I receive no refund, I’ll have no choice but to give you a negative feedback and make a report to Ebay.


Habar kinaitol/azsiaitol soha nem rendelunk, epp ezert es soha nem attol akinek nincs99.5% tobb ezer visszajelzesbol.

2019. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak meg egy: a leggyorsabb, ha bankkartyaval fizettel, be a bankba, kitoltesz egy papirt, hogy nem azt a cuccot kaptad amit rendeltel, es kb. Ket het, bank visszafizeti a penzt. Illetve letiltod a kifizetett penzt.
2019. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
máskor előre kérj segítséget olyantól, aki végigcsinálja veled a rendelés teljes folyamatát, felhívja a figyelmedet minden fontos tudnivalóra, ami az oldalon megtalálható, ne utólag jajgass
2019. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"csak nem tudom hogy"

Hogy... Hát angolul, hogy máshogy?

2019. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!