Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Letudnátok fordítani románra...

Letudnátok fordítani románra ezt a pici szöveget (please)?

Figyelt kérdés

Sajnos édesanyám nem tanított meg románul. Nagyon szépen köszönöm annak,aki segít lefordítani ezt,hogy tudjak üzenni a kizárólag románul beszélő nagypapámnak.


A szöveg: Szia Nagypapa! Az unokád vagyok! Szeretlek Téged. Szeretem a lányodat,az én édesanyámat is. Sok mindent nem tudsz rólam,rólunk. Szeretnék veled,ha megfelelő idő van,találkozni,én magam fogok elmenni Romániába hozzátok. Ne utálj engem. Segítek édesanyán. Szeretnék gyermeket,családot,diplomát. Semmi nincs még veszve. Nem felejtettem el azt sem,hogy általad román is vagyok. Én szeretlek,mint unokád,adj nekem időt,hogy bizonyítsak. Te és édesanya nagyon fontosak vagytok. Nem felejtettelek el.Vigyázok a lányodra.(édesanyámra). Megváltoztam. És valamikor át fogsz ölelni engem,és be fogsz ülni az autómba.Hamarosan. A Facebookon ha akarsz/szeretnél,jelölj be ismerősnek.

Az unokád


Kérlek fordítsátok le,sajnos nincs egy ismerősöm sem,és édesanyám már elfelejtett románul.

Aki segít,nagyon szépen köszönöm neki.


2019. jan. 30. 02:57
 1/1 anonim válasza:

Bună bunicule! Sunt nepotul tău. Te iubesc. Iubesc și fiica ta, mama mea. Sunt multe lucruri pe care nu le știi despre mine, despre noi. Aș dori să te întâlnesc într-o zi, când timpul va fi bine. O să merg acolo personal. Nu mă urăști. O să ajut pe mamă. Vreau copii, o familie și o diplomă. Nimic nu se pierde. N-am uitat că din cauza ta, sunt și român. Eu te iubesc ca nepotul tău, deci dă-mi timp să mă dovedesc. Tu și mama sunteți foarte importanți pentru mine. Nu te-am uitat. O să am grijă de fiica ta. M-am schimbat. Mă vei îmbrățișa într-o zi și vei sta în mașina mea. Curând. Dacă dorești, poți să mă adăugi pe Facebook.


Nepotul tău.

2019. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!