Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Tudtok Magyarországon olyan lehetőséget ahol angolul beszélőkkel lehetne kapcsolatba lépni beszélgetés céljából annak, aki szeretné a beszédkészségét fejleszteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, nyelvtanulás

febr. 20. 22:39  Privát üzenet  

A válaszok
Van ilyen lehetőség, nyelviskoláknál érdeklődj!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 21. 07:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már járok nyelviskolába, de én nem olyan beszélgetésre gondoltam ami egy iskolába van, hanem külön valakivel intenzíven beszélgetni mint egy barát aki beszéli az angolt.

# 2/3Időpont febr. 21. 15:24 Privát üzenet
nagyobb városokban vannak mormon gyülekezetek, ők tartanak ingyenes társalgási órát, nem akarnak közben megtéríteni. keress rá a közeledben mikor van, menj el, ha nem tetszik, menj haza, ha tetszik menj legközelebb is, egy próbát megér

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 24. 10:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem merek élő szóban angolul beszélni ti voltatok már hasonló helyzetben?
Mit tegyek ha angol emberekkel szeretnek beszelni, az angol nyelv fejlesztese miatt? Hol tudok angolul beszelni? Ismertek olyan oldalt?
Szeretnék angolul beszélgetni az interneten. Milyen oldalakat ajánlotok?
"Az én szívemet is ő rabolta el. " angolul!?
Mit jelent az alábbi kifejezés angolul (beszélgetés végén), "see you crocodile"?
Valakinek van kedve angolul beszélgetni velem gyakorlásképp? 17/L

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!