Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lenne szíves valaki lefordítan...

Csicsky kérdése:

Lenne szíves valaki lefordítani angolra az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés

Tisztelt Gavioli Úr!


Szeretnék az alábbi videó hanganyagából (L'internationale - Gavioli Fairground Organ):


https://www.youtube.com/watch?v=hGhE01pCkjU


egy körülbelül 35 másodperces részletet felhasználni. Egy általam írt rövid novellát szándékozok feltenni a YouTube-ra és ehhez kellene háttérzenének az egyik részéhez. Tudom, hogy az Internacionálé számtalan helyen megtalálható, de orgonán és ezzel a lendületes stílussal előadva csak egyedül az Önt által feltett formában van jelen.


Amennyiben beleegyezését adja, a videóm alatt természetesen a háttérzene forrása – linkje is fel lesz tüntetve az Ön nevével együtt.


Válaszát előre is köszönöm.


Üdvözlettel:



2019. márc. 13. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a Google fordító meglepően jól lefordította, de azért egy kicsit átírtam, így jobb szerintem, persze még biztos lehetne azért finomítgatni rajta itt-ott.


Dear Mr Gavioli!


I would like to ask for your permission to use a roughly 35 second part of your music piece from your video (L'internationale - Gavioli Fairground Organ):

https://www.youtube.com/watch?v=hGhE01pCkjU


I intend to put a short story I wrote online on YouTube and I imagine your music piece as the background music. I know the piece has many versions but yours is the only one performed on an organ.


If you give your consent, of course you name along the link of your video as the source of the background music will be listed.



Thank you in advance.



Best regards:

2019. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fordítást, de meg kell jegyeznem, hogy a YouTuben nem ez az egyetlen orgonás változat, csak ennek van meg a megfelelő stílusa.


I know the piece has many versions but yours is the only one performed on an organ in the appropriate style.


Jó ez a fordítás? Lehetne így írni?

2019. márc. 13. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

bocs, az a rész tényleg kimaradt. jó ahogy írod.


azt is írd majd meg, hogy mit válaszolt rá!

2019. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelőre még nem válaszolt a kérdésemre, annak ellenére, hogy a YouTube-n kívül még egy másik oldalon is elküldtem privát üzenet formájában. Így most nem tudom, hogy mi a helyzet: nem olvasta még őket, vagy nem akar foglalkozni a kérdéssel.
2019. ápr. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!