Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Idegen nyelv tanulására...

Idegen nyelv tanulására alkalmas ismerkedős alkalmazás?

Figyelt kérdés

Olyasmi lenne jo, mint mondjuk a Tinder.

Igaz a Tinder inkabb tarskereso, de eleg hatekony, rengeteg aktiv felhasznaloval. Ami miatt erre a celra hasznalhatatlan, hogy tartozkodasi hely alapjan kinal parokat.

Olyan leginkabb telefonos alkalmazasra lenne szuksegem, amin keresztul gyakorolni tudnam az angol illetve a nemet nyelvet tarsalgas soran.

Engem nem erdekel hogy a chatpartnerem hogy nez ki vagy epp milyen nemu.

Sok alkalmazast kiprobaltam mar, de egyik hely sem volt hatekony.

Sok-sok varakozas utan is maximum 1-2 emberrel tudtam chatelni, azok a beszelgetesek is inkabb laposak voltak...

Van valakinek valami tapasztalata?

Regen az interpals.com volt ilyen nemzetkozi chat oldal, peldaul olyasmi jo lenne


Valaszolat elore is koszonom!



2019. márc. 25. 17:01
 1/2 anonim válasza:
Hellotalk
2019. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Interpals ma is létezik, de épp olyan gyökér a felhasználóközönsége, mint évekkel ezelőtt. Kevés az, aki tényleg azért regisztrál oda, mert nyelvet akar gyakorolni.
2019. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!