Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent az olaszoknál a...

Mit jelent az olaszoknál a Roberto név mellett az Uno? Az is egy név? Vagy volt ilyen ismert személy, hogy Roberto Uno?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Roberto Uno, ez a teljes neve, egy vilagszerte ismert gitaros.
2019. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos? Én nem ismerem. Régen volt ismert?
2019. ápr. 6. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem isnerhetsz mindenkit, ugye. Ha meg akarod ismerni, vedd a faradsagot es keress ra.
2019. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Fiat Uno occse vagy báttya
2019. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Akkor numero uno kolyok es van Roberto due is?
2019. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
...ahelyett, hogy rákeresne, még kötekszik...nem semmi ember. Eddig még én sem hallottem a nevét, de most rá fogok keresni, s ha nem találok rá elég "adatot" - megkövetem a kérdezőt. Szerintem ez egyébként is olyasmi, amit nem itt kell megkérdezni - simán rá lehet keresni direktben pl. a goog..n beírni.
2019. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor megkővetsz vagy linkelsz? Nem kötekedtem, rákerestem de adatokat nem találtam, csak néhány videót. Ettől lenne világhírű?
2019. ápr. 15. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Az "adat" ugye úgy értendő, hogy : INFO

Én is ugyanúgy tettem, beírtam a goo...ba, és a youtube -ba - és már nem is lett (volna) több kérdésem...

De, nem nagy problem, azért van ez a fórum, hogy kérdezzünk (fél megkövetés - de csak ezért)

2019. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te mit tudtál meg róla? Csak előadó vagy szerző is? Mióta zenél? Ez az eredeti neve vagy felvett név?
2019. ápr. 16. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Thaifoldi. Tuti nem az igazi neve. Szerintem csak o nevezte el magat a legjobb gitarosnak. Volt egy masik ilyen nevezetu (nem igazi neve) Norvegiabol, de 80’s evekben meghalt.

Itt az uno csak annyit jelent , hogy a legjobb.

2019. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!