Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Thanks hun, instagramon mit jelent?

Keress kérdéseket hasonló témában: Instagram

tegnapelőtt 09:04  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Gondolom nem azt, hogy kösz magyar!

# 1/3Időpont tegnapelőtt 09:04 Privát üzenet

Köszi, édesem!

A "hun" a "honey" (azaz édesem, szívem) becézése.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont tegnapelőtt 09:39 Privát üzenet
A "hun" vagy "hon"-al vigyázni kell mert sokan lekezelő módon használják netes szlengben, kb mint az "aranyom".

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnapelőtt 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagramon letiltottam valakit, hogy tudom feloldani? Be se adja a nevét nem találom
Tudtok instagramon jó német dank meme oldalakat?
Instagramon láttam hogy ilyen kis vicces fejegységet raknak rá ételre vagy valami tárgyra videokon. Például mikor a hamburgerre rányomják a ketchupot és a ketchupon meg a...
Mit jelent? "Ex 1 recent. " Instagramon irtak az egyik posztom ala, es nem tudok rajonni mit akar ezzel mondani az illeto. :D
Kaptam egy ilyen kommentet instagramon mit tegyek?
Instagramon ha kiteszek a napomba videót, miért csúszik el?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!