Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha én levelet írok az iskolaig...

Ha én levelet írok az iskolaigazgatónak akkor rá kell írnom az ő nevét is? Vagy elég ha pusztán az iskola címét ráírom és onnan eljut hozzá?

Figyelt kérdés
Ritkán adok fel levelet postán bárhova is,szóval elég tapasztalatlan vagyok a dolgokkal kapcsolatban. Ha pl. a lapot beleteszem a borítékba akkor félbehajthatom? 18/F

2019. aug. 22. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az igazgató neve, elég az iskoláé, igen félbe lehet hajtani, de próbáld, hogy pontos legyen a hajtás...
2019. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég szimplán ráírnom a borítékra az iskola címét a saját kézírásommal?
2019. aug. 22. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Gyagya tetszik lenni ?
2019. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdés a saját kézírásrészre vonatkozott volna. Írott vagy nyomtatott betűkkel írjam-e rá, úgy helyezzem el a borítékon az adatokat ,mint egy kicsin?Tehát lehet e a kis boríték a sémája?Illetve,hogy én írjam-e rá,vagy ott megadom az adatokat és az alapján ők csinálják meg. Ezekre az egyszerű kérdésekre akartam volna választ kapni kicsit közönséges megfogalmazással írt vissza kérdezésre.De mindegy is már, voltam.Minden gördülékenyen ment.
2019. aug. 22. 14:16
 5/6 Dongaben ***** válasza:
78%
Igen. Célszerű ráírni a nevét, mert így egyből oda továbbítják, és nem az "egyéb" levelekhez, ami az iskolába kerül.
2019. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Kézzel, olvashatóan írd, nem kell nyomtatottal, csak ne legyen macskakaparás. Ugyanúgy mint egy kis borítékra.


Iskola neve

Xy részére


Város

Utca

Irányítószám


Félbe hajthatod nyugodtan, ha nagyon sok lap lenne, akkor nem javasolt, de néhány lapot simán.

2019. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!