Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tűnik úgy hogy a dohányo...

Miért tűnik úgy hogy a dohányosok jobban klikkesednek és feltűnőbb karakterek mint a nem dohányzók?

Figyelt kérdés

Munkahelyeken úgy tűnik mintha a dohányosok pletykás abban, nagyobb orgánumúak mint a nem dohányosok.

A legtöbb munkahelyi karakter dohányos, és klikkesedni, másokat kirekeszteni is ők szoktak.

Nem beszélve hogy sok munkahelyen kiváltságokat élvez ha dohányzik. Pl extra szünetek... stb

Lehet hogy csak nekem tűnik így?


Nincs bajom a dohányosokkal, de néha mintha nekik több minden meg lenne engedve csak azért mert egy értelmetlen és káros szokással többet tudhat magáénak.

Tisztelet a kivételnek!



2019. szept. 21. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van benne valami én például úgy kezdtem el cigizni h elõször csak kijárkáltam a többiekkel a dohányzóba melóban hogy ne kelljen bent üldögélnem egyedül. Azt vettem észre, hogy olyankor kicsit mindenki lazább és közvetlenebb mint amikor bent az épületben vagyunk. Mintha elengednék az emberek a munkahelyi kötelékeket.
2019. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan meg épp az extra szünet miatt kezdtek el dohányozni.
2019. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

„Sokan meg épp az extra szünet miatt kezdtek el dohányozni.”


Egy japán cég jól csinálta. Szépen összeszámolták mennyi időt töltöttek extra szünetekkel a dohányzók és ezt kiadták egyben a nemdohányzóknak:D

2019. szept. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tgt ***** válasza:

A dohányosok "nagyobb orgánumúak mint a nem dohányosok".

Ez a folyamatosan gyulladásban lévő hangszalagok miatt van. Ebből alakulhatnak ki később a rákos megbetegedések. Szóval, ne irigyeld őket érte.

2019. szept. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!