Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog egymás után ugyanazt a törölközöt használni?

Figyelt kérdés
Párom húga és gyerekei jöttek hozzánk és simán használták a mi törölközöinket,amit már mi használtunk többször is mivel az anyós azt adta oda neki. Páromat nem zavarja és a többiek nem értik mi a bajom.Nem akarok törölközöt használni más után.Összvisz van 4 darab törölközö és most moshatom ki es varhatom mig megszárad.Egyszerüen nem tartom higienikusnak más után használni.Mit tudok tenni hogy ez legközelebb ne forduljon elö?Csak én vagyok ezzel igy hogy mas utan nem szivesen hasznalok törölközöt?

#fürdés #törölközö
2019. okt. 2. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél még 2 törölközőt és máskor tedd ki a vendégeknek, hogy azt használják. A te törölköződet vidd be addig a szobába, ameddig ott vannak és akkor nem fogják használni.
2019. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

"Összvisz van 4 darab törölközö"

Lett volna más választásuk, ha nincs több törölközőtök? 🤔

2019. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én többször voltam vendég, és vendégségben is. Oda-vissza mindenhol volt vendég törölköző is.

Eleve, ha jön valaki tiszta kéztörlőt teszek. Ha itt alszik sajátot kap fürdéshez.

2019. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavar, ha családtag törölközőjét kell használnom, de nem igazán szokott előfordulni

ha vendég jön hozzám, mindig adok neki tisztát

2019. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is furcsa lenne. Strandom még oké (ha valaki elfelejtett törölközőt hozni), de fürdés után nem, amikor a hajlatokban törölközik az ember.


De mi az, hogy az anyósod adta oda? Tehát párod szüleinél laktok? Mert akkor ők hozzák a szabályokat, ez van.

2019. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tudok tenni hogy ez legközelebb ne forduljon elö?"

Vagy kifutsz meztelenül az utcára és úgy szárítod magad, hogy közben csapkodsz a kezeddel, VAAGY (és ez izgi lesz)


--> veszel még egy törölközõt magadnak<--


Micsoda nagy probléma amúgy... Nem hullik le a bõröd tõle nyugi.

2019. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Raksz ki vendégtörölközőt,vagy a tiedet elzárod,hogy ne tudjanak beletörölközni.
2019. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, amikor a bátyámékhoz mentem pár napra, vittem magammal törölközőt is, fogkefét is, de ez nyilván szokás kérdése.

Valóban meglepő más után használni törölközőt, bár ugye azért sikálja meg magát előtte az ember a kádban, vagy a zuhany alatt, hogy a törölközővel már csak a vizet itassa fel, de mindig maradhat valami, ezért még családban sem árt, ha mindenkinek saját törölközője van, szülőknek, gyerekeknek, amiket ajánlatos gyakran mosni, cserélni.

Az jutott eszembe, lehetséges. hogy ők meg magukban azon morognak, hogy a tieteket kellett használniuk, mert nem voltál képes nekik tisztát adni.

2019. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fúj, de undi. Ez olyan, mintha a fogkefétekkel közösködnétek.

Legközelebb zárd be a törülközőket a szekrényedbe.

2019. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Öket nem érdekli,hogy egymás után kell hasznalni a törölközöt ,viszont engem zavar.Nyilvan ha megfürdik,már tiszta,de engem akkor is zavar.Mi van ha pl menstrual es ugyanazt a törölközöt használjuk..szerintem nem higienikus. Jelen pillanatban az anyós házában lakunk,éppen ezért nem gondolnám,hogy az én felelösségem lenne törölközöket venni.Meg nem az van,hogy meghívjuk öket vendégségbe,gondolnak egyet es egyik délután itt vannak,még rákészülni sincs ido ezekre.. De ùgy néz ki,hogy megoldódott a helyzet,vettem két törölközöt egyet magamnak,egyet a, páromnak,és elzárom mindig.Innentöl nem érdekel,hogy mit csinál.Egyebként ha a fésümet elolhagynám tuti azt is használná,de nem hagyok elöl semmit..
2019. okt. 9. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!