Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Újra itt az október vége....

Újra itt az október vége. Szülők, hogyan álltok a halloweenhez? Mit szeretnének a gyerekeitek?

Figyelt kérdés

Ha gyerek akar ilyet, és van rá lehetősége, váll rántva támogatod?


Nem örülsz neki, de nem is tiltod?


Nagyon nem tetszik és tiltod is ettől a gyereket?


A fentiek csak példák, nem a teljes "választék". :)


2019. okt. 23. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, hogy gyerekként válaszolok, de pontosan tudom, mit válaszolnának a szüleim, így válaszolok helyettük.


Ők is szeretik a Halloween-t, így családosan is ünnepeljük.


Tököt faragunk, nézünk valami hangulatos filmet. Aztán este én táborozni megyek, de édesapám elhintette, hogy elviszi a húgomat cukorkát kéregetni, a környékünkön szerveznek ilyet.


18/L

2019. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Mi nem tartjuk.

Nálunk Mindenszentek és Halottak napja van.

2019. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
*Na és elsején este a temetőbe megyünk és gyertyát,mécsest gyujtunk elhunyt családtagjaink,rokonaink,ismerőseink sirján.
2019. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem a mi ünnepünk.
2019. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 Azok novemberi "ünnepek". A halloween októberi.
2019. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy nem a mi ünnepünk, de nem is ez volt a kérdés. Az első, aki gyerekként válaszolt, tudott a kérdésre felelni. A felnőtteknek nem megy a szövegértés.
2019. okt. 24. 15:45
 7/9 A kérdező kommentje:
A Mindenszetnek es a Halottak napja nem volt kérdés. Az alap hogy tartva van.
2019. okt. 24. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi megtartjuk és nagyon szeretjük!

Veszek tököt, melyet kifaragunk, gyertyát teszünk bele.

Lesz némi édesség és sütemény is.

2019. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Éltünk pár évet külföldön, egyszer mentem a gyerekeimmel cukrot gyűjteni, nagyon jó élmény, ennek ellenére nem terveztük, hogy itthon is folytatjuk. Viszont a lányom egy osztálytársanak a szülei idénre szerveztek cukoŕgyűjtő túrát, hívták őt is, úgyhogy becsatlakozik.

De ez a "csokit vagy csalunk" szöveg szerintem szörnyű. Akkor már inkább "cuki vagy ciki"', ahogy annak idején a South Parkban mondták. :)

2019. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!