Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Loca Pantera azért nem jutott...

Loca Pantera azért nem jutott tovább, mert nem kerázta ki magát eléggé?

Figyelt kérdés
Mit tehetett volna még, hogy ennél is jobban ki legyen kerázva?

2019. okt. 26. 13:55
 1/9 anonim válasza:
100%

1 Nem öltözik úgy fel mint egy utcanő

2 Fehérítő

3 Nem lép fel, de tényleg fenn vannak a YouTubeon a számai, kersd meg, nagyon rémes

2019. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

A legnagyobb baj az hogy egyáltalán nem tud énekelni.

Ráadásul egy buta , közönséges , trágás némber.

2019. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a Humor kategóriába való sztem...
2019. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%

Nem... 1 borzasztó a hangja

2 a Bogival akkor sem beszélhetett volna így ha nem tudja ki ő..

3 kB 2 hete láttam a nő az utcanő... Múltkor szállt be a kocsiba a papas nyújtotta a pénzt és sz0pta is..


A FELHÁBORÍTÓ AZ AHOGYAN a Bogival beszélt... Ennyi

2019. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Fontos, hogy az ember készüljön előadóként. Ebben az egyben nem tévedett. Az összes többi vele kapcsolatos dolog viszont értékelhetetlen. (meg egyébként se pofázzon a Boginak).
2019. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Komolyan? :D Ez durva! Fehérváron láttad? Azon belül merrefelé?

2019. okt. 26. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon elhiszi, hogy “kis finom erotikus” és hogy fantasztikus előadó.

Az a gáz, hogy neki a dekoratív külső a gigantikus kínai műszempillában és a r*bandos, semmit nem takaró ruhadarabokban ki is merül.

Persze, ha színpadra áll valaki, én sem vagyok a prűd apácakosztümök híve, de azt a külsőt, amit ő dekoratívnak nevezett, mindennek lehet hívni, csak ízlésemnek nem.

+ “Csak két hónapig jártam énektanárhoz” - Na, ez a másik. Ennyiben kimerül a zenei tanulmánya, mégis “előadóművésznek, zenésznek, zeneértőnek” címkézi fel magát. Még csak azt sem tudja, mi az a reggaeton. Mert az ő gagyi, vidéki bordélyok előadói stílusa elég távol állt pl. Daddy Yankee-től, Luis Fonsitól, J Balvintól, vagy INNA új számaitól. 2 éve érettségiztem matematikából, akkor már professzor vagyok benne. 😂

Mert a minőségi ének- és zenetanulás messze nem két hónapban merül ki. A minőségi hangképzés (amiben neki elég komoly gondjai vannak egyébként) meg pláne.

2019. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jutott tovább, mert nagyon erkölcstelenül viselkedett.
2021. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 qkker1 ***** válasza:
56%

"Azért nem jutott tovább, mert nagyon erkölcstelenül viselkedett."


Nem azért, az belefér ezekbe a "tehetségkutató" műsorokba, hanem mert még nálam is rosszabb hangja volt, pedig az művészet!

2021. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!