Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a szomszéd váratlanul...

Ha a szomszéd váratlanul áthív magához egy buliba, és nincs otthon pl. egy üveg bor amit vinnél akkor illetlenség átmenni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 15:56
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem
2019. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13%

ha nő vagy, süthetsz gyorsan valamit esetleg

Ha falun laksz, és nincs közel bolt..

2019. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Pasiként sem nehéz sütni... De ha nincs otthon alapanyag, akkor nincs semmi sütnivalód!
2019. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, társasház és nem előre megbeszélt buli, hanem vannak a meghívott vendégek és még nekünk is szólnak mert elférünk. Nálunk meg pont nincs semmi, mert elfelejtettünk venni. Sütni sincs már idő, mert pont előtte szólnak. Ilyenre gondoltam.

Ja és nem velünk megtörtént eset, csak egy lehetséges helyzet.

2019. okt. 27. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor átmész simán, ajándék nélkül. Nyilván nem azért hívtak sem Téged, sem a többieket, hogy begyűjtsenek kb. 15 üveg ajándék italt. Még csak szabadkoznod sem kell, hogy nem hoztál semmit.
2019. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már etikettről van szó, akkor előre illik szólni ilyenkor nem azonnal. Ha azonnal szól, akkor azonnal átmegyek :)
2019. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az utolsó pillanatban szóltak,akkor nyilván nem várják el,hogy ajándékot vigyél.
2019. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam meghívni embereket, hogy saját magukat hozzák el:D
2019. okt. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!