Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mennétek vagy sem? [Többi...

Ti mennétek vagy sem? [Többi lent]

Figyelt kérdés

Előzmény:


Volt egy lány akivel legjobb barátok voltunk, alakult köztünk valami (lefeküdtünk néhányszor), de végül visszament az exéhez. Ezt követően eléggé megromlott a kapcsolatunk, nem kerestem, mert ez nagyon megtört engem. Keveset beszélünk, nagyon ritkán találkozunk. Nem tudok már sem barátként, sem nőként úgy tekinteni rá mint eddig, ezt mondtam is neki.


A lánynak sajnos ma meghalt a nagymamája és nem tudom menjek-e/illik-e menni a temetésre vagy sem.


Egyik felem elmenne, mert sokat jelentettünk egymásnak és tudom, hogy hihetetlenűl jól esne neki.


Másik felem inkább nem menne, mert lehet furán jönne le, hogy 100km-t utazok, pedig már alig beszélünk, rajta kivűl nem ismerek ott senkit, csak az anyukájával találkoztam egyszer. Esetleg ha még jönne velem egy közös barát?!


Helyemben ti mit tennétek?


22/F

20/L


2019. okt. 30. 13:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

Közös baráti kör miatt nagyjából két hetente találkozunk, akkor se nagyon beszélgetünk, mert kerülöm picit.

2019. okt. 30. 13:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerted a nagymamát,akkor nem sok értelmét látom,hogy elmenj.De ez csak az én véleményem.
2019. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagymamát se ismerted, a mamát is csak egyszer láttad, a lánnyal is megromlott a kapcsolatod, a közös barátot is kerülöd és még ott a 100 km. is... Nem látod be, hogy ott neked nincs mit keresned ?
2019. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!