Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavatóra mit illik, mit...

Szalagavatóra mit illik, mit szoktak vinni egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs sajnos, sosem voltam még, egy barátomnak lesz szalagavatója hamarosan amire meghívott és nem tudom mit szokás vinni ilyenkor. Virágot? Még akkor is ha Ő fiú? Vagy mást (is)? Eléggé elit suli, ezért még pluszban úgy érzem hogy gondban vagyok :)

Kérlek segítsetek!


2019. nov. 10. 22:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Emlékeim szerint nem szoktak virágot szalagavatóra vinni. Viszont szerintem nem is feltétlen szükséges, hogy vigyél neki valamit ajándékba. De valami alkohollal nem lehet mellélőni , ha pedig nem szereti akkor egy doboz csoki is megteszi.
2019. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
48%

Síkosító meg óvszer az alap, de...

Talán phénlsz gyűrű ? :)

Örülök, hogy segíthettem!

2019. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

„De valami alkohollal nem lehet mellélőni”


Igen, én is állandóan azt kapok minden rokontól, mindennemű eseményre. Kiváltképp bántó és idegesítő, hogy ez annak ellenére történik hogy nem iszom...:D

2019. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#3

:D:D:D

2019. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!