Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miben illik esküvőre menni,...

Miben illik esküvőre menni, ha csak fotós vagyok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, alapvetően nem hordok ruhákat és szoknyát, és ha igen, azt is valami férfiasabb darabbal kombinálom, mint pl bakancs. (Ha virágos blúzt veszek fel akkor nadrágot hordok alul például)

Viszont ha a dress code követeli, nyilván nem akarok kilógni a sorból/feltűnősködni.

Szóval a kérdés az, mit illik esküvőn viselni, ha mint fotós veszek részt?

20/l



2020. jan. 17. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Használj normális utcai ruhát. Legyen tiszta és nem valami hippis szakadt cucc. A bakancs természetesen nem való esküvőre, inkább túrázáshoz.
2020. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy ilyen cipő


[link]


Ilyen ruhával?


[link]

2020. jan. 17. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan ruhát vegyél, amiben könnyen mozogsz. A fotósok gyakran másznak fel vmire, gugolnak, stb. Nem túl célszerű egy rövid ruhában.

Inkább nadrágot vennék egy csinos felsővel vagy blúzzal és kényelmes cipőt.

2020. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csúszós talpú lábbelit, mert esetleg gyorsan kell átmenni egyik helyről a másikra, hogy ne maradj le valamiről. Körömmel meg tudod nézni, hogy gumi legyen a talp.

Ha nem nyáron akarsz fotózni, hanem mostanában, akkor inkább nadrágot vegyél, különben zavarni fog, hogy fázik a lábad. Augusztusban nem baj, ha a kedves egybegyűltek közül a férfiak le tudják foglalni a figyelmüket valamivel...

2020. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!