Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik adni nászajándéknak...

Mit illik adni nászajándéknak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Kedden felhívott egy barátnőm, hogy szombaton lesz az esküvője, és én leszek a tanu. Ezt így kijelentette, gondolom ez egy ilyen SOS esküvő. ( A vőlegényt nem igazán ismerem talán 2x találkoztunk futólag) Az illető az anyagi helyzetemmel tisztában van, tudja, hogy jelenleg nincs munkahelyem így pénzem se nagyon. Mit adjak nekik?

2020. febr. 13. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Azt adod ajándékba, hogy vállalod a tanú szerepét!
2020. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így jelentette be, akkor valszeg rajtuk és a 2 tanún kívül nem lesz ott senki. Nálunk is csak néhány meghívott volt, nem vártunk senkitől ajándékot. De kaptunk pl egy párkapcsolatokról szóló könyvet, azt ötletesnek találtam. Mondjuk mi hónapokkal korábban szóltunk a vendégeknek.
2020. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Esetleg egy szebb képkeretet, vagy fotóalbumot?

De akár egy bonbon is megeszi, főleg ha olyan az anyagi helyzeted.

Szerintem az sem gáz, ha most nem viszel semmit és esetleg majd a későbbiekben pótolod.

2020. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
Valami jelképes ajándékot vinnék.
2020. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!