Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha valaki közösségi oldalra föltesz sok képet, ahol a családjával/barátaival van (tehát nem rejtegeti közvetlen ismerőseit), viszont ezek után a párjával/ról, akivel már 6 éve együtt van, nincs egy közös v. szóló kép?

Figyelt kérdés
Legalább annyi, hogy "kapcsolatban", ki van írva.
2010. júl. 25. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fura...

de miért nem kérdezel rá az okára?

2010. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem én vagyok "elrejtve", csak távolabbi ismerősnél láttam ezt. Emiatt meg nem merném őket kérdezni a témáról, mert annyira nem vagyunk közvetlen viszonyban. Viszont eléggé elgondolkodtatott.
2010. júl. 25. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

13 éve vagyunk együtt a párommal, és egy közös kép sincs fent rólunk az iwiwen. Egyetlen képen szerepel a férjem, de az is csak azért van fent, mert a kisfiunkkal lett lefényképezve.

Amúgy közös kép szinte nincs is rólunk. Általában én fotózók, mert nem szeretem ha engem fényképeznek, ezért rólam alig van kép.

Párom oldalán én nem is vagyok fent egyetlen képen sem.

Nem hiszem, hogy okot adna bármilyen találgatásra.

2010. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De gondolom párod azért nem tűzdelte tele az oldalát olyan képekkel, ahol ő van a haverokkal, a testvérével, szüleivel stb. Mert szerintem sem kötelező pároknak közös fotókkal elhalmozni adatlapjukat, csak a fent említett példán azért akadt meg a szemem, mert az illető minden egyéb számára kedves emberrel hirdette magát.
2010. júl. 25. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha az életében ott van dobozós helyen. Az iwiw nem az egész élet, ha akarja felteszi, ha nem nem.

Talán megkérte ne rakja fel, nem szereti, csúnyák róla a képek, nem fontos nekik, ritkán járnak fel.

2010. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, abban igazad van. Páromnál róla van egy kép és pár a gyerekről. Nálam egy rólam, egy a páromról a gyerekkel, a többi pedig csak a gyerekről.

Bocs.

De akkor is tartom a véleményemet, hogy nem kell ez mögött rosszat sejteni. Bár ki tudja? :)

2010. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
könnyen lehet, hogy a párja kérésére nincs közös kép fent...
2010. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez számomra is elég érdekes.


Nekem jó pár éve nincs már kép ilyen oldalakon a családomról. Nem akarom, hogy mindenki ismerje őket, így próbálom őket megóvni.

Páromról sincs kép, mert nem örülnék ha miattam bajba kerülne.


Viszont régen volt olyan időszakom amikor minden családtagomról volt fent kép.

Párom akkor nem volt, de ha lett volna biztos kiteszek róla is.

Elvégre a gépemen is van, háttérkép, képernyő-pihentető minden :))


Ez így elég furcsa, hogy a családról van fent de egy komoly kapcsolat ellenére a párjáról semmi.

Lehet, hogy a párja nem akarta, hogy mindenki őt nézegesse vagy nem szeret fényképezkedni.


Esetleg az illető még ennyi idő után sem akarja komolyabbra fűzni a kapcsolatot, úgy értem nem akar házasságot és igazából megállpodni sem akar stb.

Szóval érted, lehet azt gondolja az egy következő szint lenne és ő nem akar még arra a szintre lépni, neki jó így. A család az más tészta, ők már adottak, velük nem lehet szakítani stb.

Bocs, hogy zavaros lett csak a válaszom felénél szóltak, hogy mennem kell és most sietek.

2010. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a legbékésebb variáció, ha a párja kérte erre.. Habár volt vagy egy-két hétig kinn volt egy kép, ahol mindketten rajta voltak. De ott se az aláírásból, se a képről nem látszott, hogy romantikus viszony lenne köztük.:-/ De igazatok lehet, hogy akár annál is kérhette az ember, hogy szedje le.
2010. júl. 25. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha az ismerősökön kívül nem látja senki az adataidat. Profilképek közé érdemes feltenni 1-2 olyan képet, amin a pároddal vagy (szóval nem muszály láthatóvá tenni a családi állapotot). Akinek az ilyen képek jelentése nem egyértelmű, az korlátolt. A többi albumot meg csak azok nézhessék meg, akik ismerősök. Olyan albumokba garmadával lehet pakolni olyan képeket, amiken családdal/gyerekkel/kutyával/stb.-vel vagy.

Ez azért is jó, mert így nehezebben tudnak visszaélni az adataiddal. Amúgy meg kissé beteges, ha v.ki iWiWen/egyéb közösségi oldalakon éli az életét. Még csodálkoznak az emberek, hogy eltávolodnak egymástól.....

2010. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!