Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Szokások, etikett

A kérdés

Miért nem szeretik a nők általában, ha a férfiak a szabadban vizelnek?

Bármilyen természetközeli vagy zöldövezeti vagy akár csak WC nélküli helyen vagyunk és pisilni kell, a nők közül jellemzően szóvá teszi valaki, hogy miért kell ezt csinálni.

márc. 21. 17:27  Privát üzenet  

A válaszok

Irigyek, hogy ők nem tudnak pisilni a szabadban, csak úgy ha legugolnak :D

Én is a szabadban slagolok, még az utcán is, nem érdekel ha látnak. Ez van.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 21. 18:27 Privát üzenet

Ha csak 1-2 férfiról van szó, akkor tényleg irigyek vagyunk, megerősítem :D nőként nem egyszerű.

Ha viszont egy rendezvényről van szó, ahol ezer résztvevőből van ötszáz férfi, és ennek fele a zöldben pisil, akkor pár óra múlva olyan szaga lesz az egész környezetnek, mint egy pöcegödörnek.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 22. 17:10 Privát üzenet
mustafa33 nevű felhasználó válasza:

Azért mert nekik sem mindegy, hogy a társaság mellet két lépésre kutya módjára végzed kisdolgodat, vagy diszkréten félrevonulsz.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 22. 22:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik a 80 as 90 es években voltak fiatalok hogyan képzeltétek el ezt a korszakot,2020 at? Technikai fejlődés szempontjából, és úgy általában?
Általában a testvér a tanú az esküvőn? Pontosabban vannak vidékek vagy emberek, ahol ez szokás? Ilyet hallottam valakitől és meglepődtem.
Bizonyos média által felkapott híreknek, amik lehetnek kamu hírek is, miért nem lehet általában a neten megtalálni a végeredményét?
Mit gondoltok azokról az emberekről, akik többnyire azzal töltik az idejüket, hogy az ablakban állva nézik, hogy mások mit csinálnak? A másik részét meg pletykálkodással...
Karácsonyi vásárba napi 10 óra munkavégzés szabadban, mennyi a napi bér általában?
Álmomban általában a szabadban vagyok, az mit jelent? (részletesebben lentebb)

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Szokások, etikett rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!