Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert szolitanak a bankban...

Miert szolitanak a bankban sztkban a keresztnevemen ? miert nem x asszony y úr? es hogy adjam a tudtukra hogy ez nem illik?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert magyarul nem mondunk olyat, hogy "Kovács asszony." Ha mégis az az álmod, hogy így szólítsanak, mondd meg nekik.
2020. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Novessz szakallat, tegyel fel fekete sztk keretes szemuveget, jarj hajlottan, kicsit santithatsz is, es akkor majd uraznak.
2020. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Barátosságot, személyességet, közeli kapcsolatot akár kölcsönözni, így nagyobb megbízhatóságot. 1xŰ cicológia.
2020. máj. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha jobban tetszik más megszólítás, kérd és hidd el, figyelmesen és kedvesen úgy fognak szólítani.


Es jegyezd meg, üzletben nincs tényeződés. Ha valaki nem magáz, az manipulál.

2020. máj. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
61%

Teljesen elfogadott a mai társadalomban, engem inkább az zavart, hogy Németországban /elég sokat voltam kórházban/ mindig "Herr" voltam.


52 F

2020. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, engem egyszer s szólítanak így.
2020. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy időben engem is zavart a tegezés, hisz ügyfél vagyok, nem a haverja, aztán rájöttem, nem szabad ezzel foglalkozni, felesleges időpazarlás. Ami jobban idegesít az az, hogy állandóan az internet banking végett tolnak le, ami kb a munkájukat váltaná fel.
2020. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezt nem ertem hogy tolnak le a netbank miatt ?
2020. máj. 27. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
hogy utalásért miért megyek be személyesen. saját szabályom, hogy 1000 eur. felett szeméylesen utalok. erre a bankár kisasszony letol, hogy miért mentem be, ha ezt a telefonomon is tudom. :D
2020. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!