Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokás az, hogy a...

Miért szokás az, hogy a lányok a barátjuk ölébe ülnek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 14:32
 1/7 anonim válasza:
81%
Mert hát "üljenek a fiúk ölébe a lányok..." :D
2020. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriát adtam meg
2020. jún. 4. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mert jó érzés a barátjuknak :D :)
2020. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az a kérdés, neked ez miért baj? :) Ha nyilvános helyen teszik, én sem szeretem, de egyébként teljesen normális, az intim kapcsolat része.
2020. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert egyes lányok ilyen bújósak, szeretnek hozzábújni egy férfitesthez. Aztán mivel a fejükre nem ülhetnek, jobb híján az ölükbe ülnek. Szeretik érezni, hogy fickándozik alattuk a gyík.
2020. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes lenne tudni, mi íratta ki veled ezt a kérdést, hiszen ez nem egy ritka megnyilvánulási formája a szerelemnek, csábításnak, marasztalásnak.... :)

Furcsa, vagy megbotránkoztató számodra az efféle viselkedés?

Sokaknak igen jól eshet így, vagy pl. egy tüzesebb tánc közben is a "szorosabbb testi közelség" .


Egyébként meg lehet, csak Hettyem-pitty játékkal űzik az időt. :)


32.24-től a játékszabály itt :

[link]

2020. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
94%
Mert így nem foglalnak külön helyet.
2020. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!