Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik szállodákban KÖTELEZŐ...

Melyik szállodákban KÖTELEZŐ a meztelenség a szaunákban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol ellenőrzik is. Nagyon sok helyen jártam már, de sajnos beengedtek boldog-boldogtalant a szaunába. És még engem szólt meg egy apuka, hogy hogyan merek meztelen lenni egy fürdőruha nélküli szaunában... Tehát olyan helyet keresek, ahol figyelmet fordítanak arra, hogy egységesen mindenki meztelen legyen.

2020. júl. 1. 14:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
30%
Miert akarsz minden aron meztelen lenni? Nem ertem
2020. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen figyelnek erre.
2020. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Ti miről beszéltek?

Törölköző mindenhol kell.

2020. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magad alá teríteni, hogy ne a fára csöpögtesd az izzadságodat. Éppen ezért minden testrészed alatt legyen törölköző, ami nehezen megoldható, ha a törölközőt magadra csavarod (hacsak nem viszel még egy törölközőt a lábad alá).
2020. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
2020. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

4.


Hiába játszod itt az eszed, a nemi szervet mindenhol takarják a törölközővel.

Kivéve a nudi szaunában.

Ezt a sok proli érti félre mindig.

A meztelen nem azt jelenti, hogy egy szál farokban vagy bent.

2020. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Én még olyan szaunában nem jártam, amelyikben előírták volna a takargatást. (Errefelé minden szauna ruhátlan). Nem is értem, miféle bohóckodás ez, mint Mátyás király meg az eszes lány, legyél meztelen is, meg ne is?
2020. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Annyit köthet ki a szauna üzemeltetője, hogy fürdőruhában nem szabad szaunázni. De fürdőlepedő azért legyen. De azt, hogy meztelenül kell szaunázni, nem írhatja elő. Ha csak férfiak, vagy csak nők vannak, meg egyezhetnek a meztelen szaunázásban. Sárvár pl. fürdőlepedőt ír elő. De meztelenül csak a csobbanó medencében kell, (ajánlatos) lenni.
2020. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

"Errefelé minden szauna ruhátla"


Biztos.

Ne álmodozz

2020. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
92%
A szállodákban nem gondolnám, hogy előírnak ilyesmit és kötelezik a meztelenséget. Nálunk nagyon sok még a prűd ember, aki nem mer levetkőzni és csak ráülni a törölközőre, lepedőre hogy szaunázzon, inkább becsavarják azokba magukat. Nagyobb eséllyel találsz fürdőkben működtetet szaunavilágban ilyesmit a szauanaprogramok idején. Hiszen a kencével bonyadalmas bekenni magadat ha van rajtad lepedő. Figyeld az efféle híreket és sok jó programban lesz maradandó jó élményed. Jobb ötletem i svan: Válj naturistává, ők csakis ilyen programokat szerveznek, ahol nem engedik a test eltakarását a szunában sem. :-)
2020. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!