Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közeli családtag halála után...

Közeli családtag halála után mennyi ideig nem illik profilképet cserélni?

Figyelt kérdés
Szerintem el kell telnie minimum pár hétnek, de nektek mi a véleményetek?

2020. júl. 19. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ilyen törvény. Akkor cserélsz kepet amikor akarsz.
2020. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Atyagatya, már facebook illemkönyvet is adtak ki?
2020. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy ez érdekelne a legutoljára sem ha meghalna egy közeli hozzátartozóm, hogy most épp milyen képem van kinn a facebookon
2020. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a két dolognak egymáshoz?
2020. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább nem kedveled az illetőt és éppen keresel valamit, amibe beleköthetsz, miközben felsőbbrendőnek érezheted magad.
2020. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs a két dolog közt.
2020. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De én vagyok az az illető. Már eltelt egy hónap, de még tartok a rokonok, ismerősök reakciójától. Vannak már az fb-re és társaira írt illemek is. Csak érdekelt mások meglátása a dologról.
2020. júl. 19. 10:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Akik mindig úgy cselekedtek, hogy a falu népe majd mit szól, azoktól kérdezem, hogy végül mit szólt?"

Nagyon találó ez a mostani mondás, ami körbejár a fészbúkon.

2020. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Nos, anno közeli hozzátartozó halála eseten egy évig gyászt viseltek, méghozzá teljes gyászt, vagyis tetőtől talpig fekete, semmi ékszer.

De nem igazán értem, a profilkepnek mi köze a gyászhoz. Vagy te is az a fajta emberke vagy, aki feketébe borította a profil meg a borító képét ? Unokatestvérem is ezt csinálta, amikor meghalt a nagymamám. Igaz, akkor már jopár éve nulla kapcsolata volt vele, megcsak fel sem hívta soha, de így kifele muszáj volt gyászolnia.

2020. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Én értem a kérdést, és nem ítélkezek. Gondolom attól fél, hogy azt gondolják nahát még csak most halt meg az apja/anyja ő meg facebookozik, ahelyett, hogy gyászolna. Szerintem az nem illik, hogy egy vigyorgós, bulizós képet raksz fel, de egy normál képpel nincs gond. Nemrég meghalt egy ismert vlogger, a baràtnője 2 hèt után már vigyorgós képeket rakott ki ez szerintem gáz és tiszteletlenség az elhalálozottal szemben.
2020. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!