Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen türelmetlen tiszteletlen?!

Figyelt kérdés

Mentem a dohányboltba, ki van írva az ajtóra hogy egyszerre csak egy személy tartózkodhat a boltban, megvettem a cigit, már jött volna be egy fiatal kis anyuka, én meg elraktam az aprót, mentem ki, az anyuka támasztotta az ajtót és ahogy elmentem mellette, ilyet beszól hogy: "na jösz vagy mi lesz?"

Hogy lehet valaki ennyire primitív, tiszteletlen?!

Mit kellett volna reagálnom?

Én nem szóltam erre semmit. Faterom mindig aztmondta az ilyen helyzetekre hogy nem kell vele foglalkozni, nem kell fölvenni. De baromira idegesít, valamit azért csak vissza kellett volna szólnom..


2020. aug. 22. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet h a gyerekének mondta? :o A gyereke kint volt az ajtó mellett
2020. aug. 22. 12:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Az édesapád jól látja a helyzetet.
2020. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Fogsz még ilyenekkel találkozni.Frusztrált idegbetegek.Tényleg le kell őket sz4rni,nagyon nehéz lesz,de meg kell tanulni.
2020. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha ilyen típusba futok, szándékosan még tovább dühítem. A te szituációdban szándékosan tököltem volna még tovább az aprópénz elrakással. Várjon csak a bunkója. :-)
2020. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!