Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen módon tisztálkodtok...

Milyen módon tisztálkodtok székelés után?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 17:47
A kérdező szavazást indított:
csak WC papírral
WC papírral törlöm, majd rögtön megmosom a fenekem
WC papírt és nedves törlőkendőt is használok
egyéb, kommentben leírom
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Babák számára gyártott, nedves törlőkendő
2020. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én szoktam feneket is mosni, mert addig is folyik rám a víz...
2020. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nedves törlőkendő, amennyiben van rá lehetőségem (szóval nem a pláza mosdóban jön rám:D)
2020. szept. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Először wc papír, majd ha nagyon kenődik, akkor megvizezek wc papírt, nekem ez a nedves törlőkendőm. Másokat is erre buzdítok, mert a nedves törlőkendők nem papírból vannak, nem lehet őket a wc-be dobni!
2020. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én próbálok mindig otthon székelni és utána mindig azonnal megmosom.


Ha véletlenül arra kényszerülök, hogy máshol menjek el vécére, akkor először száraz papírral törlöm, majd többrét hajtogatok vécépapírt és jó sok nyálat ráköpök és azzal törlöm ki alaposan. Majd a végén még egy száraz papíros törlés. Így érzem csak tisztának magamat.

2020. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először száraz papír, aztán nedves törlőkendő, és megint száraz papír
2020. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.

Én nem pártolom túlzottan a nedves törlőkendők használatát, mivel mindenképp műanyag szemét keletkezik ezáltal. A wc-n lehúzva dugulásokat okozhat, kukában gyűjtve pedig azért szaga lenne.

Jellemzően én csak papírral törlöm magam, de tény, hogy komfortosabb érzés, ha utána meg is mosom.

2020. dec. 25. 13:48
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
tisztat kell kakalni ami nem maszatol es akkor nincs torlessel problema
2020. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagyok és van utána időm, mint pl. most, akkor utána amint csak lehet teljes zuhanyzás. Ha nincs, akkor csak WC papír.
2020. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem felesleges törölgetni. Minek? Legközelebb úgy is olyan lesz, én sosem törlöm ki magam.
2020. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!