Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször találkozom azzal a szituációval, hogy hangosan érthetően köszönök valakinek, és nem hajlandó visszaköszönni. És sajnos legtöbbször orvosok, tanárok, igazgatók stb. Ti mit gondondoltok, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Egy idő után nagyon idegesítő tud lenni. Én legszivesebben olyan lángost lekevernék az ilyennek, hogy a taknya-nyála összefollyon.

Titulustól függetlenül.



2020. okt. 10. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb nem kell nekik többet köszönni.
2020. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell vele törődni, te csak köszönj.
2020. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy nekem is köszönnek és nem köszönök vissza, ez azért van mert elkalandozok a gondolataimban vagy túl hirtelen jön a köszönés és mire mondanám a sziát, már el is tűnt az illető :/
2020. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen szituációba kerülsz akkor utána félhangosan mondd azt hogy nem ártott volna egy gyerekszoba.
2020. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
A hangulatodtól függően még azt is hozzáteheted hogy te gyökér.
2020. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem téged minősít. Volt olyan szomszédom, aki látványosan és következetesen elnézett amellett, aki hozzászólt. Mindig köszöntem neki, mert erre neveltek, a megjegyezéseimet pedig megtartottam magamnak. Tehetek én róla, hogy egyesek úgy viselkednek, mintha egy rozsomák nevelte volna őket?
2020. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Társadalmunkban sokan nagy arcnak gondolják magukat.
2020. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talan mar eleve erzodik a hangodon ez a merhetetlen kisebbsegi komplexus es indulat. Nem ritka, hogy az ilyen ember nagyon halkan motyog.
2020. okt. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as! Nincs kisebbségi komplexusom:) Ha neki futsz mégegyszer a kérdés elolvasásának, láthatod hogy direkt kiemeltem, hogy hangosan érthetően szoktam köszönni! Többek között több munkahelyemen is előfordult hogy egy egy vezető nem szeretett köszönni, és erre nem csak én figyeltem fel. Nem kell ezeket védeni! Vagy lehet hogy te is azt a tábort erősíted? Az ilyen ember egy forintot nem ér!
2020. okt. 13. 06:06
 10/10 anonim válasza:
Hát ez sajnos ilyen, én attól még köszönök továbbra is, mert nem érezném jól magam bunkóként.
2020. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!