Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kollégiumban szoktál pucéran...

A kollégiumban szoktál pucéran aludni? Középiskolai, vagy egyetemi kolesz?

Figyelt kérdés
alvás

2020. okt. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Homokos hajlamaid vannak ? Már rég feltalálták a pizsamát...
2020. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

boxerban szoktam aludni.. engem nem zavar, ha valaki pucéran alszik, de szerintem nem tartozik másokra, ha velük együtt alszok egy szobában, pedig nem vagyok szégyellős.. szimplán úgy neveltek, hogy vannak amiket nem kell erőltetni

22/F

2020. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
meztelenül.
2020. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én és a mostani szobatársam is boxerban alszik.

De volt olyan szobatársam is aki csak meztelenül aludt. Ezzel se volt bajom, meg próbálta kultúráltan, hogy tényleg alváshoz vette csak le, meg reggel vette is fel egyből, hogy minnél kevesebbet lóbáljon előttünk (akkor többen voltunk 1 szobában).

2020. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
70%
Én sosem aludtam meztelenül. Eszembe se jutott, talán mert állandóan egy szobában kellett aludnom valakivel. Gimis és egyetemi koliban se lett rá ingerem és most se hogy külön szobám van.
2020. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudok olyan szituációt elképzelni a koleszban, amikor kibírhatatlan lenne egy szál boxer az ember testén.
2020. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Még itthon se szoktam, mert nem egyedül lakom. Pedig állítólag egészséges.
2020. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
csak részegen
2020. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8

na igen, az a legjobb verzió. főleg mikor idegen helyen vagy házibuliban és meztelenül ébredsz, ruháid sehol ... az ám az élmény :XD

2020. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!