Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk, te felhajtjátok a wc...

Fiúk, te felhajtjátok a wc ülőkét?

Figyelt kérdés
Én mindig is felhajtottam, számomra ez egy férfias, igényes dolog. Koliban lakom, már nem egy szobatáram volt és eddig mindenki lehajtva hagyta.

2020. okt. 27. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ mit csinálok.

A ha rá ülök akkor le hajtom és ha végeztem úgy hagyom. Ha felé állok akkor fel hajtom és ha végeztem úgy hagyom.

De a fedelet mindkét esetben fel nyitom🙂.

2020. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha elég igényes vagy, akkor ülj rá. Ez nem piszoár, és a magasból jövő vizelet szerteszét fröcsög. Ettől lesz ugye vizelet szag, hiába öblíti a víz.
2020. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Bevallom, nem igazán értem a kérdést. Van olyan férfi egyáltalán, aki úgy vizel a vécébe, hogy közben "ülő helyzetben" hagyta a vécédeszkát?


Na mindegy, amennyiben arra gondoltál, hogy a nők és a férfiak összevesznek a vécédeszka állásával kapcsolatban, akkor nekem erről az a véleményem, hogy ha mindenki lehajtaná a deszka mellett a tetőt is, azzal elkerülhetőek lennének a nemek közti inzultusok minden esetben. Meg dekoratívabb látványt is nyújtana a vécé lehajtott tetővel, igaz, nem ez lenne az elsődleges dolga neki.

2020. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Már hatszor volt a kérdés.

Nem kéne visszaolvasni?

Csak nagy vonalakban: a wc ülőke nem kompatibilis egy pisilő férfival. Meg lehet erőszakolni a dolgokat, de azt meg nem szeretjük.

2020. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a 2-sel. Az igényesség ott kezdődik, hogy nem piszoárnak használod a wc-t.
2020. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
34%
Milyen beta sracok ulnek le hugyozni?
2020. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Na igen.

Normális férfi akkor ül le az ilyesmihez, ha kényszerítik rá. Pl. a fertőzések miatt sem mindegy ez.

Valahogy benne van a nőkben, hogy:

- ha nekik nem megy állva, akkor nehogy már a férfinak jobb legyen,

- vagy csak simán nem érdekli őket, hogy a férfi szervei másképp vannak elhelyezve.

2020. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
6-os, nagyapám le szokott, de ő már 92 éves...
2020. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy normális férfi sztem felemeli az űlőkét amíg pisil, utána visszahajtja, hogy ne minden egyes alkalommal a nőnek kelljen utána dolgozni. Legalábbis nálunk így van.

Persze a többség inkább felcsapja a deszkát, össze-vissza hugyozza az egészet és úgy hagyja.

2020. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!