Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire gyakori vagy helytáll...

Mennyire gyakori vagy helytálló, hogy egy 13 éves lány kíséri a vőlegényemet az esküvőn?

Figyelt kérdés

Esküvőnk lesz majd 2022-ben:D de már most szervezzük. :)

Beszéltük, hogy mikor vonulunk kik kísérjenek majd minket. :)

Mondtam, hogy engem a keresztapukám fog. (54éves)

Páromnak sajnos a keresztanyukájával nincs jó viszonya és beteges is, ezért a 13 éves unokatesójára gondolt.


Picit összekaptunk ezen, mert ő koszorúslány lesz és szerintem a koszorúslányok menjenek együtt és helyette lehetne akár más is, hisz van két sógornője is, csak hát ők már férjnél vannak.


Viszont van egy 55 év körüli anyukájának a testvére, akivel viszont nagyon jó a viszonya és szereti őt. Ő testvérének a keresztanyja. Ő sajnos már özvegy. Mondtam lehetne ő, hisz felnőtt és nincsen párja sem és keresztanyukája is lehetne akár ő, meg úgy is tekint rá.


De erre azt mondta, hogy de hát ő özvegy asszony.

Pedig szerintem ilyenkor a kísérő vagy a testvér vagy a tanu vagy a keresztszülő, nénje, de viszonylag idősebb személy szokott lenni és nem a koszorús lány.


Nem értettem kicsit:D


És megharagudott rám, hogy "lehurrogtam" az ötletét.


Segítenétek nekem abban, hogy ti ezt hogy látjátok? Nincs igazam?:(


Ne mondjátok kérlek azt, hogy szerintetek össze se házasodjunk, hogy ha ilyeneken veszekszünk. Egyébként nem szoktunk veszekedni, meg ezt se nevezném veszekedésnek:D


Csak kíváncsi vagyok tényleg!! Ha túl konzervatív vagyok azt is elfogadom:) csak írjatok bátran:)



2020. nov. 16. 23:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azért érvelt azzal, hogy ő meg egy idős özvegy asszony, mert mondtam, hohy túl fiatal a lány.


Ezt csak azért írom le, mert amúgy mondom szereti őg, csak érvelt ellenem

2020. nov. 16. 23:34
 2/11 A kérdező kommentje:
szereti őt*
2020. nov. 16. 23:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Testvér meg szerinte azért ne legyen, mert mindkét tesónk, többmint valószínü, hogy akkor lesz várandós:)
2020. nov. 16. 23:35
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp
2020. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mire érted, hogy mindenképp?:o:)
2020. nov. 16. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Anyukája nem él?
2020. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Egy 13 éves gyermek nem kísérheti ! Kísérje akárki nőszemély, aki idősebb a vőlegényednél, lehet özvegy is.
2020. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De él, de ez csak a násznép kísérés, az anyukája vezeti be a templomba, de a nászmenetben az anyuka az apukával fog menni.


Hát igazából lehetne fiatalabb is nála, csak szerintem a 13 nagyon fiatal :) meg hogy én őt koszorús lánynak szántam a másik koszorúslánnyal, aki egyidős vele, és így ő egyedül fog menni és az nem jó, de mindegy. Ahogy a párom szeretné, igazából ő fog vele menni

2020. nov. 17. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt az egy döntést igazán ráhagyhatod a párodra, senki nem fog semmit szólni érte, a kislány meg örülni fog a figyelemnek
2020. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben, csak őt koszorúslánynak szántam, hogy a másik koszorúslány ne egyedül sétáljon.

De ha ő így szeretné legyen.:/

2020. nov. 24. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!