Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magyarországon miért divat...

Magyarországon miért divat nem válaszolni az e-mail üzenetekre?

Figyelt kérdés

Múlt héten összesen 6 különböző embernek és intézménynek küldtem e-mailt, köztük az egyetemen 2 tanáromnak és egy magyarországi állatkertnek.

Tudni kell, hogy mindig a legvégső esetben küldök egy személynek, vagy intézménynek e-mailt, csakis abban az esetben, ha még akkor sem kaptam a kérdésemre választ, hogy ha szinte az összes internetes oldalt végigböngésztem információmorzsákat keresve.


Szóval a múlt héten elküldött 6 e-mailemre ezidáig 0, igen, NULLA választ kaptam, pedig szerintem nem hülyeséget kérdeztem.


Miért lett ennyire divat figyelmen kívül hagyni az e-maileket idehaza?

Voltak már külföldi cégekkel, intézményekkel és magánemberekkel levelezéseim, ott érdekes módon mindig időben (vagy legalábbis 1-2-3 munkanapon belül) megkaptam kérdéseimre a választ.



2020. nov. 30. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem rengeteg emailt kapnak/nincs aki kezeli a fiókot rendszeresen.
2020. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Sok esetben az ismeretlen valakitöl érkezö email a spam-ba kerül, föleg, ha az email-cím megfelel az általános spam-jellemzöknek, illetve van melléklet is az emailban.
2020. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!