Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez Hungarikumnak számít?...

Ez Hungarikumnak számít? Minden egyes országban Európában van rá lehetőség, hogy a rendszeresen sportolók munka után tegyék ezt meg. Ez országosan többb tízezer embert érint.

Figyelt kérdés

Csak Magyarországon nem. Ez mit fejez ki az országunkról? Ez egy koncepció, egy eszme?

Az országok többségében később kezdődik a korlátozás, ahol pedig nem, ott megengedik bármikor a sportolást. Pl Angliában naponta egyszer bármikor ki lehet menni sportolni. A kérdésem egy állampolgári érdeklődés a Hungarikumokról, remélem egy demokráciában ez nem probléma.

A kérdésemben szereplő állításokat az újságcikkekben olvastam.



2021. jan. 9. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A hungarikum nem olyan, hogy rámondod, hogy az, és akkor az lesz. Ez egy hivatalos dolog, formanyomtatvány van rá, aztán elbírálják... szóval nem, ez nem hungarium.
2021. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nézd meg a Francia korlátozásokat...

Messze nem hungarikum, csak szűk a látóköröd.

2021. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
2 Ahol egész napos korlátozás van, ott mindenhol kimehetnek egész nap sportolni. Nálunk viszont este 8-tól csak illegálba mehetnénk, amihez megmondom őszintén nincs kedvem. Kérdező ez egy ilyen ország. Lusta.
2021. jan. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as Attól tartok én is. Hogy ezért épp nálunk lehetséges ez.


2-es, légyszíves ne írj olyan országokat ahol egész napos korlátozás van, mert ott ki lehet menni egész nap sportolni egyedül, csak el kellett volna olvasnod a kérdést.


"Az országok többségében később kezdődik a korlátozás, ahol pedig nem, ott megengedik bármikor a sportolást."


Ez itt van leírva, érted ezt a mondatot? Ezt jelenti.

2021. jan. 9. 01:50
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire sportolni akarsz, mehetsz reggel ötkor.
2021. jan. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Normalis munkahelyen lehet menni sportolni. DE cegnel napi 45 perc van mozgasra de akkor tovabb dolgozol.
2021. jan. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Bovsámat,azt hittem a sporttermek bezárására gondolt, és nem az esti kijárási tilalomra a kérdező.
2021. jan. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem erre vonatkozott a kérdésem, összetévesztetek más emberekkel valószínűleg. Az én kérdésem arra vonatkozott, miért az országimage része, hogy csak és kizárólag Magyarországon nem lehet az esti órákban sport céllal az utcán tartózkodni. Én a saját sportolásomat tökéletesen megoldom, köszönöm, mivel van nagy kertünk. Mindössze annyi hogy nem értem mi okból van ez, hogy épp ebben az országban ilyen sok a proli,akik így gondolkodnak, és miért pont itt egyeseknek a mentalitása olyan, ami értékelhetetlenül béna.
2021. jan. 9. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!